Panelowe Systemy Ogrodzeniowe Kościan

Uproszczony Montaż Panelowych Ogrodzeń Kratowych

Nasze panele kratowe są produkowane na nowoczesnych liniach produkcyjnych sterowanych komputerowo, gdzie każdy etap produkcji podlega ciągłej kontroli. Dzięki temu zapewniamy precyzyjnie wykonane produkty o wysokiej jakości, gotowe do natychmiastowego montażu.

Posiadamy bogatą ofertę paneli kratowych, różniących się grubością prętów, wymiarami oczek oraz dostępnych zarówno z przetłoczeniami, jak i bez. Panele te instaluje się między słupami jako przęsła ogrodzeniowe i mogą być również wykorzystane jako elementy wypełniające bram przesuwnych, skrzydłowych czy furtek. Z powodzeniem stosuje się je także do tworzenia wewnętrznych wygrodzeń w budynkach, gabionów, a nawet kompletnych kojców dla zwierząt. Dzięki modułowej konstrukcji, panele kratowe pozwalają na swobodne komponowanie i dopasowanie kolorystyczne, aby spełnić wymagania danego obiektu i charakterystykę terenu.

Nasze systemy panelowych ogrodzeń kratowych zostały zaprojektowane tak, aby ich instalacja była prosta, szybka i nie wymagała zaangażowania wielu osób. Słupy ogrodzeniowe można montować punktowo bezpośrednio w gruncie lub na specjalnych betonowych stopach. Istnieje również opcja przykręcenia słupów ze stopami do betonowej podmurówki za pomocą śrub. Przęsła są łatwo mocowane do słupów dzięki specjalnym łącznikom oraz nierdzewnym śrubom zrywalnym, które zapobiegają nieautoryzowanemu demontażowi i umożliwiają regulację zamontowanych elementów. System ten pozwala również na montaż w układzie kaskadowym, co ułatwia dostosowanie ogrodzenia do nierównego terenu.

Panele o reprezentatywnym wyglądzie

Dla Klientów poszukujących ogrodzenia o eleganckim i reprezentacyjnym wyglądzie, proponujemy alternatywę dla ogrodzeń panelowych: segmenty przemysłowe z zamkniętych profili stalowych, dostępne zarówno w wersji półotwartej, jak i zamkniętej ramie z kształtownika stalowego. Oferujemy cztery wzory ogrodzeń, co umożliwia wybór najbardziej odpowiedniej i estetycznej opcji dla każdego obiektu. Nasze systemy montażowe pozwalają na instalację do słupków stalowych, murowanych czy betonowych. Oferujemy również montaż w układzie kaskadowym lub wykonanie przęseł przekoszonych lub skośnych, dzięki czemu ogrodzenia mogą być dopasowane nawet do bardzo nieregularnych terenów. Prosta forma segmentów, połączona z bramami i furtkami, tworzy spójną i elegancką całość, nadając ogrodzonemu obszarowi nowoczesny i reprezentacyjny wygląd.

lawki cmentarne
ogrodzenia panelowe 3d
OGRODZENIA PANELOWE 3D

ogrodzenia palisadowe
OGRODZENIA PALISADOOWE
ogrodzenia panelowe 2D
OGRODZENIA PANELOWE 2D